KONST / Litografier / Färglitografi 17526499
nr 1752 6499
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Barn med drake. Signerad, numrerad 266/300. Färglitografi, bildmått: 27x35 cm, yttermått inklusive ram: 41x51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 januari 2026
kl 19:06:48
27/12 23:58:28
300 kr
9/1 17:02:02
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson